Rząd PiS robi krok w przód i dwa kroki w tył

Kroki w dobrą stronę! Nadal nie jest to jednak kompleksowy program gospodarczy budujący bogactwo Polek i Polaków!

"Podniesienie limitu kosztów uzyskania przychodu dla twórców, a także wprowadzanie opodatkowania nieruchomości komercyjnych o wartości powyżej 10 mln zł - to m.in. zmiany, które wprowadza nowela ustaw podatkowych, którą, jak poinformowała Kancelaria Prezydenta, podpisał prezydent Andrzej Duda."

Całość do przeczytania TUTAJ

Rząd znosi limit składek ZUS dla "najbogatszych", motywując to kończeniem z "kastą uprzywilejowanych". W końcu jeśli da się sięgnąć do kieszeni tych, którzy nie stanowią twojego elektoratu, to dlaczego nie skorzystać?

"Jednym z celów polityki demograficznej jest powrót Polaków z Zachodu. Wielokrotnie o to różni przedstawiciele rządu apelowali. Osoby, które wyjechały z Polski, uczyniły to m.in. z powodu drastycznego opodatkowania najmniejszej działalności gospodarczej i najniższych płac"

Całość do przeczytania TUTAJ

"No cuda PiS były piękne i słodkie, ale jak to w socjalizmie, kończą się smutną katastrofą. Z najważniejszych cudów to oczywiście 500 plus na drugie i kolejne dziecko oraz obniżenie wieku emerytalnego Polakom. To było naprawdę śliczne, bo PiS przekonywał, że nie będzie na te cele podwyższał podatków, że nie będzie wyższych świadczeń, bo PiS podobno zależało na rozwoju, bo PiS miał podobno sposoby, jak to zrobić, żeby nie wsadzać łap w kieszenie Polaków."

Całość do przeczytania TUTAJ

379393_abig