Nie taka unia piękna jak ją malują…

Taki przykład idzie od uniokratów...

"Komisarz Rady Europy ds. Praw Człowieka wezwał polski Sejm do odrzucenia obywatelskiego projektu #Zatrzymaj aborcję. Zdaniem polityka, obrona ludzkiego życia, to „ograniczanie praw seksualnych i reprodukcyjnych”."

Całość do przeczytania TUTAJ

Wolność przepływu towarów, usług i ludzi? Nic bardziej mylnego!

"Warsaw Enterprise Institute, we współpracy z Polską Agencją Inwestycji i Handlu S.A., zaprezentował raport „Bariery i utrudnienia dla polskich firm w Unii Europejskiej”. Celem publikacji jest zwrócenie uwagi na przeszkody, z jakimi na rynkach poszczególnych państw europejskich mierzą się poszczególne branże polskiej gospodarki oraz wskazanie zbioru praktycznych rekomendacji w walce z europejskim protekcjonizmem."

Całość do przeczytania TUTAJ

Unia Europejska nakazała Polska wprowadziła podatek od wody...

Studnia z wodomierzem

- Do tej pory używanie wody do celów rolniczych nie wymagało zezwoleń na studnie. Teraz rolnik nie tylko będzie musiał zgłosić, że ma studnię, ale też będzie miał obowiązek założyć na niej licznik, który wskaże, ile tej wody bierze, i zapłacić za nią. Dotyczy to nie tylko tych, którzy czerpią wodę, żeby nią podlewać swoje uprawy, ale też producentów ryb, właścicieli stawów.

Całość do przeczytania TUTAJ

a4968c140789ca4382eaabdce64b8351,780,0,0,0