Czy ocalimy pomnik katyński w Jersey?

Żydowski burmistrz Jersey City, Steven Jełop, najpierw dał do zrozumienia, że ma w dupie co myślą o jego decyzji o przesunięciu pomnika Polacy, i nie będzie rozmawiał z polskimi władzami, bo ,,piszą historię holokaustu na nowo", po czym zezwolił na organizację imprezy dla Hindusów pod pomnikiem symbolizującym tragedię elit polskiego narodu, wymordowanych przez NKWD - organizację, w której swego czasu Żydzi stanowili 58% (prawie 3 razy więcej niż... Rosjanie).

Wyobrażacie sobie burmistrza Oświęcimia, który wydaje zgodę na huczną zabawę turystów z Egiptu pod komorą gazową na terenie dawnego obozu?

Jeszcze ktoś ma wątpliwości, z jak gigantyczną, komunistyczną nienawiścią do Polski mamy do czynienia? Naprawdę potrzebujesz więcej dowodów, statystyczny lemingu? Czy prawda cię w ogóle interesuje, czy nawet nie udajesz, że tak jest? Co cię przekona? Wytarcie sobie dupy polską flagą w amerykańskim programie telewizyjnym?

Włożenie polskiej flagi w psie gówno w programie Wojewódzkiego cię jakoś nie przekonało.

Czy naprawdę raz a dobrze nie może dotrzeć do wszystkich opornych, zakutych łbów, że nie każda krytyka wobec Żydów to nacjonalizm, hitlerowski antysemityzm albo rasizm, i że między ,,fanatycznym antysemityzmem" a skrajnie lewicowym światopoglądem, może istnieć jeszcze coś pomiędzy?

I że to coś nazywamy normalnością, myśleniem, dążeniem do prawdy i zdrowym rozsądkiem?

31957349_2098370027041086_3386712112398073856_n